Maija jaunumi mūsu virtuvē

Našķi bērniemIedvesmojoties no citiem latviešu blogiem, nolēmu padalīties arī savas virtuves jaunumos un atklājumos. Šī nebūs atmaksāta reklāma, tikai mana personīgā pieredze un sirsnīgi ieteikumi. Ceru, ka jums noderēs!

1. Ekoveikals.lv  Ekoloģisko preču un pārtikas tirgotāju kļūst aizvien vairāk. Lai gan esmu iepirkusies visdažādākajos veikalos, tomēr laika gaitā esmu nonākusi līdz ekoveikals.lv Kādēļ? Pirmkārt, jau produktu klāstā ir tās preces, kas man interesē visvairāk. Otrkārt, salīdzinoši izdevīgi piegādes noteikumi (tā kā neesmu no Rīgas, tas ir īpaši nozīmīgi). Treškārt, laipnā apkalpošana. Sīkums, bet tomēr tik svarīgs.

Bio šokolādes krēms

2. Vivani šokolādes krēms. Vecākais dēls jau ilgāku laiku vēlējās pagaršot uz maizītes smērējamo šokolādes krēmu. No sākuma pamēģinājām visiem zināmo Nutellu, kas diemžēl izraisīja alerģisku reakciju, lai gan ne no riekstiem, ne šokolādes alerģiju bērnam nav. Tad atradām gardu alternatīvu- no bialoģiskām sastāvdaļām gatavoto Vivani lazdu riekstu krēmu. Tas viegli smērējas, ir patīkami salds un tajā nav mākslīgas e-vielas.

našķi bērniem

3. Organix gardumi. Šis gan nav maija jaunums, jo Organix produkciju lietojam jau sen. Tā kā bieži esam izbraucienos vai pārgājienos pie dabas, tad kā nelielas uzkodas lietojam vai nu augļus vai kādus no Organix našķiem. Man ļoti patīk tomātu krustiņi un aplīši- kukurūzas kraukšķitīs ar viegli pikantu garšu, bez laktozes, bez glutēna, bez mākslīgi pievienota sāls. Un tie garšo ne tikai bērniem, bet arī mums pieaugušajiem. Tos iegādājos jau iepriekš minētajā ekoveikals.lv

Milzu pārslas

4. Milzu brokastu pārslas. Šīs ir pirmās brokastu pārslas, kuras ienākušas manā virtuvē. Biju ievērojusi sižetu par šīm pārslām masu mēdijos, tādēļ ieraugot tās piemājas mazajā veikaliņā, izlēmu pamēģināt. Turklāt tās tiek ražotas tepat Kuldīgā. Vecākais dēls tās pagaršojis atzina, ka našķim ir izteikta kakao garša, bet šokolādes neesot 🙂 Pārlām tiešām nav izteikta salduma, bet gan patīkams kakao aromāts.

Dodamies dabā

5. Dodamies dabā. Maijs atnācis ar ziedošiem ķiršiem un pirmajiem rabarberiem manā dārzā. Saulainās dienas mijas ar lietu, bet kā saka :” Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs”. Tādēļ aicinu jūs doties dabā un baudīt gardas maltītes arī tur. Jo taču visiem zināms, ka svaigā gaisā viss šķiet divtik gards!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s