Engures cafe

img_0236Kādā vēlā vasaras dienā, baudot silto saulīti kopā ar ģimeni, devāmies uz Engures Cafe, par kuru dzirdētas labas atsauksmes dažādos sociālajos tīklos. Vēlējāmies izmēģināt arī paši- vai tiešām ir tik labi kā stāsta.

Engures Cafe atrodas Engures centrā, Ostas ielā 1. Jau pa gabalu redzama un dzirdama maiga mūzika un cilvēku rosība. Viesi tiek uzņemti, gan uz terases, iekštelpās un uz jumta, gan turpat pļaviņā, drošāk tomēr rezervēt galdiņu iepriekš. Jo lai gan Engure Cafe apmeklējām vēlā pēcpusdienā, cilvēku bija tiešām daudz. Mēs izvēlējāmies sēdēt pļaviņā, jo kopā ar mums bija bērni, kuriem ļoti patika piedāvātie milzīgie pufi, kas jau paši par sevi ir neliela atrakcija bērnu priekam.Turpat netālu ir neliels bērnu laukums, pieejams arī augstais krēsliņš pašiem mazākajiem apmeklētājiem.

Ēdienkartē dominē zivis- kas vairāk vai mazāk atkarīgas no attiecīgās dienas loma un zvejnieku veiksmes. Taču arī zivju neēdājiem šeit būs ko izvēlēties. Mēs izvēlējāmies salātus ar garnelēm un grauzdiņus uzkodās. Vēl pasūtījām zivju burgeru, tunča steiku, antrekotu un vistas fileju pesto mērcē. Šoreiz gan neizvēlējāmies viesmīles piedāvātās dienas zivis. Saldajā baudījām medus kūku.

Īpaši gribētu izcelt zivju burgeru, jo lai gan šis ēdiens nezinātājam var šķist vienkāršs un pat prasts, to iespējams pagatavot vai nu izcili vai padarīt par nebaudāmu. Šoreiz tas bija pirmais variants- viegli grauzdēta maizīte, maiga zivs, kombinācijā ar salātiem un dārzeņiem, dzērveņu mērcīti. Porcijas lielums- tieši tā kā vajag, lai pēc tā notiesāšanas vairs nejustu izsalkumu un pirms deserta nāktos ieturēt pauzīti. Arī grillētā vistas fileja (tiešām visas vistas filejas gabals) bija izcili sulīgs un piesātināts. Pesto mērce- tieši laikā.

Tunča steiks un atrekots- latvieši teiktu- normāls. Garšvielu izvēle izcila, gaļas un zivs kvalitāte- ir ok.

Daudzi mani draugi šo vietu apmeklē tieši konditorejas dēļ, jo Lauras Timermanes ceptās kūciņas un tartes tiešām ir gardas. Mūsu izvēle svārstījās starp citronu tarti un medus kūku, kurai beigu beigās devām priekšroku. Tā ir mitra (tas ir nepierasti, tomēr tiešām labi), maiga un garda. To pat varētu nosaukt par deserta kūku. Patiesībā grūti noturēties tikai ar vienu gabaliņu vien.

Trīs pieaugušie, divi mazi bērni, dažādi ēdieni un dzērieni, rēķins aptuveni 100 Eiro.

Vēl īsti nezinu, kā Engure Cafe strādās rudenī, taču, kā zināms tas ir bušu laiks, un noteikti ēdieni no šīs zivtiņas sanāktu varen gardi. Jācer, ka tos varēs baudīt arī Engurē!

img_0236

 

Uz tikšanos!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s