Mani jaunākie iedvesmas avoti

Lai savā ēdienkartē ieviestu kādu dažādību, regulāri lasu ēdienu žurnālus, pāršķirstu jaunas un arī sen grāmatu plauktā aizmirstas pavārgrāmatas, kā arī “rakņājos” interneta plašumos. Tieši tur gada beigās tiek veidoti dažādi topi un aptaujas par iecienītākajiem un interesantākajiem ēdienu blogiem. Un arī vērtēšanas kritēriji ir visdažādākie- skaistie attēli un vizuālais noformējums, neparastākās un eksotiskākās receptes, budžetam draudzīgie ēdienu blogi, bērniem un ģimenei piemērotākie utt.. Atliek tikai izvēlēties. Bet pats galvenais, caurskatot šos topus un sarakstus, var atrast daudzus jaunus un interesantus rakstītājus, kuriem līdz šim nav izdevies pievērsties. Tādēļ vēlos padalīties ar tiem blogiem, kuri man šķiet visinteresantākie un no kuriem tuvākā nākotnē noteikti smelšos jaunas idejas.

thepioneerwoman.com ģimenei draudzīgas ēdienu receptes, visas  attēlotas vienkāršos un saprotamos šoļos. Izmantotās sastāvdaļas lielākoties var atrast mūsu arī veikalos. Mīnuss- ASV mērvienību sistēma, kas ne visiem latviešu gatavotājiem ir zināma un tuva.

zoomyummy.com dzīvespriecīgs un rotaļīgi interesants blogs gan ar dažādām rokdarbu idejām, gan vienkāršām cepumu, maizīšu un kūciņu receptēm.

recipegirl.com milzum daudz receptes. Tomēr es vēlētos detalizētākus aprakstus un vieglāk saprotamas recepšu kategorijas satura rādītājā.

Delicious Shots dievīgi skaistas ēdienu fotogrāfijas. Punkts.

Ceru, ka arī jūs ieskatīsities un gūsiet jaunas idejas.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s